Šodien plkst. 17 LCB paredzēta tikšanās ar jauno rakstnieci Lindu Mariju Kundzišu. 23. aprīlī plkst. 12 LCB sāksies jauno lasītāju konkursa "Plašais apvārsnis"reģionālais pusfināls, bet plkst. 14 – Informācijas diena Daugavpils skolu bibliotēku darbiniekiem. 24. aprīlī plkst. 10 LCB notiks Informācijas diena Daugavpils publisko bibliotēku darbiniekiem.
Bērnu bibliotēkā "Zīlīte" 26. aprīlī plkst. 10 sāksies Bērnu pašdarināto grāmatu konkursa "Maza cilvēka grāmatiņa" par tēmu "Labestība ir lielums un skaistums" un jauno ilustratoru konkursa "Šī labestīgā pasaule – gaiša, jauka, silta" noslēguma pasākums.
Līdz 26. aprīlim Ezeru bibliotēkā būs apskatāma Latgales brīvo mākslinieku asociācijas gleznu izstāde.
Bibliotēku nedēļas ietvaros Jaunbūves bibliotēkā notiks pasākumi dažāda vecuma bērniem: konkursa "Bibliotēka pēc "n" gadiem" noslēguma pasākums, "Burtu gudrības Grāmatu svētki", ekspresizstāde "Grāmatas – jubilāres 2008" un intelektuāla spēle "Kā viss tika izgudrots".
Pārdaugavas bibliotēkā paredzēts bērnu rīts "Pasaku valstība" un literāra pēcpusdiena "Smaidu meistars", bet Ceriņu bibliotēkā – literārā stunda kopā ar dzejnieci Fainu Osinu "Ar grāmatu pa dzīvi", bērnu rīts "Mans draugs – grāmatiņa" un bibliotekārā stunda "Ar datoru uz tu".
Piekrastes bibliotēkā paredzēti pasākumi: "Bibliotēka: visiem par visu!", bērnu grāmatu varavīksne "Jauno grāmatu diena", ekoloģijas stunda "Draugos ar dabu" un ģimenes grāmatu svētki – lasīšanas veicināšanas programma "Pirmā tikšanās ar bibliotēku".

Ivars Soikāns LETA