Seminārs notiks no plkst 11.00 līdz 12.45 Kultūras informācijas sistēmu centra Mācību klasē (Rīga, Tērbatas iela  53 – 7, 5. stāvā) .

Darba kārtība:

11.00 – 11.30    Cambridge University Press resursi – atbalsts pētniecībai Latvijā.
Datubāzē pieejamie nacionālie dati.
Resursu izmantošanas statistika.

11.30 – 11.45    Kafijas pārtraukums.

11.45 – 12.15    Cambridge University Press akadēmisko izdevumu publikācijas un datubāzes e-žurnālu un e-grāmatu platformas, to funkcionalitāte.

12.15 – 12.45    Jautājumi, atbildes.

Semināra darba valoda angļu.

Mērķauditorija – datubāzes esošie un potenciālie abonenti, bibliotekāri, interesenti.

Semināra vadītāja: Joanna Szychowska, Cambridge University Press, Sales Executive.

11.05.2015. datubāzes pārstāve apmeklēs arī LU bibliotēku, lai tiktos ar bibliotēkas pārstāvjiem un informētu tos par sistēmas aktuālajiem piedāvājumiem.

Cambridge Journals Online ir daudznozaru pilnu tekstu žurnālu datubāze. Pieejami vairāk kā 300 vadošie starptautiskie recenzētie žurnāli humanitārajās un sociālajās zinātnēs. Tematiskais aptvērums – lietišķās zinātnes, vide un tās saglabāšana, lauksaimniecība, biomedicīna, vēsture, politiskās zinātnes, starptautiskās attiecības u.c.

Pašlaik datubāzi abonē LNB, RPIVA, LU, Ekonomikas un kultūras augstskola un Daugavpils Universitāte.

Kontaktinformācija:
Agrita Sagalajeva