Rīgas Centrālā bibliotēka bērniem un vecākiem svētkos piedāvā nodarbības radošajās darbnīcās.

Programmā:

12.00 – 13.00 “Ceļojums grāmatu pasaulē”: dzejas improvizācija (teātris, mēmais šovs, viktorīnas) un jūrnieku un citi roku darbi (jūrnieku mezglu siešana, plostu, laiviņu un kuģīšu taisīšana, kolāžas no dabas materiāliem);

13.00 – 14.30 “Lasīšanas darbnīca”: ātrlasīšana, dzejošana, labirinti, mīklas, kolāža “Bibliotēka”;

14.30 – 16.00 “Kovboji un indiāņi iekaro bibliotēku” – indiāņu spalvu rotu veidošana, laso siešanas meistarklase, labirinti, viktorīnas, fotografēšanās;

16.00 – 17.00 “Nāciet Rīgu lūkoties”: grāmatu puzles, Rīgas gaiļa darināšana, mīklas un viktorīnas.

Svētku dalībnieki varēs ne vien piedalīties aktivitātēs, bet arī gūt plašu informāciju par interešu, profesionālās ievirzes un izglītības, kā arī brīvā laika pavadīšanas iespējām Rīgā, kā arī piedalīties aktivitātēs un vērot koncertu.

Rīgas Centrālās bibliotēkas radošās darbnīcas svētku apmeklētājus iepazīstinās arī ar pašas Centrālās bibliotēkas un 26 filiālbibliotēku daudzveidīgo pakalpojumu un pasākumu klāstu.