Sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu, Rīgas Centrālo bibliotēku un laikrakstu Diena 2007.gadā īstenojās iecere par bibliotēku Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem, lai viņu ikdiena slimnīcā būtu vieglāka, patīkamāka un interesantāka. Kopš tā laika Saulaino dienu bibliotēka slimnīcā ir kļuvusi par ļoti svarīgu vietu, kuru ikdienā apmeklē vismaz 70 bērni, viņu vecāki un slimnīcas personāls, turklāt bibliotēka dodas ciemos arī uz nodaļām, lai iepriecinātu tos bērnus, kuri paši saviem spēkiem nevar atnākt pēc grāmatas. 2016.gadā vien Saulaino dienu bibliotēkā viesojās gandrīz 14 000 lasītāju!

Lai atskatītos uz paveikto un lai radītu svētkus mazajiem lasītājiem  Bērnu slimnīcas pacientiem, 16.februārī plkst.13:30 slimnīcas novietnē Torņkalnā Saulaino dienu bibliotēkas telpās tiek rīkotas jubilejas svinības ar Zīmējumu teātra izrādi!

Būsiet mīļi gaidīti viesi Bērnu slimnīcas Saulaino dienu bibliotēkas 10 gadu jubilejas svinībās!

Lūgums informēt par savu dalību pasākumā iepriekš, sazinoties ar Bērnu slimnīcas fonda pārstāvi Lieni Dambiņu  liene@bsf.lv.