Projekta “Krāslavas novada Aulejas pagasta bibliotēkas vienkāršotā rekonstrukcija” gaitā veikts bibliotēkas telpu un kāpņu telpas remonts. Rekonstrukcijas darbus veica SIA “Vita V”, būvuzraudzību nodrošināja Aivars Mileika.

Projekts īstenots Lauku attīstības programmas pasākumā “Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem”. Tā kopējās izmaksas ir 8582 lati. ELFLA sedza 90% no projekta attiecināmajām izmaksām, Krāslavas novada dome – atlikušos 10%, kā arī apmaksāja pievienotās vērtības nodokli.

Pasākuma “Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem” mērķis ir atbalstīt vietējo pašvaldību investīcijas publiskās infrastruktūras kvalitātes uzlabošanai lauku teritorijās, lai veicinātu apdzīvotības saglabāšanos.