Klintaines pagasta bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru ir sagatavojusi piekto no 8 plānotajiem tiešsaistes semināriem, ko bibliotēkas var piedāvāt saviem apmeklētājiem no vidējām un mazajām lauku saimniecībām un lauku uzņēmējiem.

Aicinām publiskās bibliotēkas informēt savus lauksaimniekus par iespēju pieslēgties semināram, kura tēma būs: “Kā veiksmīgi kopt savu mežu un izmantot ES piedāvātos finanšu instrumentus”.

PROGRAMMA:

I daļa

Aktuālās ES atbalsta programmas mežsaimniecībā:

• “Mežsaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana ugunsgrēku un dabas katastrofu radīto postījumu vietās”,
  • “Meža ekonomiskās vērtības uzlabošana”.

Aktualitātes likumdošanā.

II daļa

Praktiska informācija mazajiem un vidējiem meža īpašniekiem par aktuālajiem pakalpojumiem mežsaimniecībā.

• Kā veiksmīgi kopt savu mežu un izmantot ES piedāvātos finanšu instrumentus, t.sk., projektu pietikumu sagatavošana.

III daļa

Jautājumi un atbildes.

Detalizētu semināra programmu un ieteikumus, kā rīkoties, lūdzu skatiet šajā dokumentā.

Seminārs notiks piektdien, 8. jūnijā, no plkst. 10:00 līdz 13:30 INTERNETA vietnē www.justin.tv/llkc

Uz tikšanos tiešsaistē!