No 22. jūnija līdz 26. jūnijam notiks tiešsaistes sesijas un darbsemināri, kuru kopīgā tēma ir “Veicinot uzticēšanos zinātniskajām bibliotēkām“ (Building Trust With Research Libraries). Neatkarīgi no tā, vai strādājat LIBER bibliotēkā vai esat daļa no plašākas zinātniskās kopienas, ikviens ir aicināts pievienoties. Visas sesijas varēs apmeklēt bez maksas. Tā kā dažas sesijas pārklāsies, pēc konferences būs pieejami sesiju ieraksti.

Plašāka informācija par sesijām

22. jūnijs

23. jūnijs
Darbsemināru tēmas: pilsoņzinātne (citizen science), FAIR dati, saistītie atvērtie dati, bibliotēkas mācībām un studijām u. c.

24. jūnijs

25. jūnijs

26. jūnijs

LIBER pieredzē šī ir pirmā reize, kad klātienes notikums tiek pārveidots virtuālā formā, tāpēc neskaidrību vai jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LIBER Europe komandu (liber@kb.nl).

2021. gadā LIBER konference tiek plānota klātienē Belgradā, Serbijā (2021. gada 1.–3. jūlijā).

Pēc LIBER materiāliem sagatavojusi:

Kristīne Deksne
Latvijas Nacionālā bibliotēka