2014. gada 4. janvārī plkst. 13.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Mākslas un mūzikas nodaļā (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) notiks filmas “Kaķu meitene” atkārtota pirmizrāde un tikšanās ar filmas veidotājiem.

“Don’t stop and everything is possible” –  ar šādu moto 2013. gada janvārī grupa jauniešu nolēma paveikt ko īpašu – uzņemt savu filmu! Bez pieredzes šajā jomā, bet ar lielu degsmi izaicināt savas spējas, viņi ķērās pie darba, un šī iecere tika sekmīgi realizēta.

Filmas pamatā ir jaunās autores Ilzes Liliānas Milleres grāmata “Kaķu meitene”- fantāzijas romāns par bāreni Aurēliju, par cīņu un nepadošanos brīdī, kad esi palicis viens, par draugu un ģimenes nozīmību un par neticamiem brīnumiem, kas piepildās.

Ilze Liliāna ir arī filmas projekta iniciatore, galvenais virzītājspēks un režisore.

Par to, kā tapa filma, lasiet blogā!

Uz kinoseansu bibliotēkā aicinām ikvienu, kurš vēlas redzēt, kā šķietami neiespējamais kļūst iespējams!

Pasākumu organizē RCB Bērnu literatūras nodaļa.

Kontaktinformācija: tālr.67037130