E-prasmju nedēļas pasākumi bibliotēkā

 

23.-27.03. Mans draugs dators. Piedāvājam datorprasmes apgūšanu sākumskolas vecuma bērniem

 

24.03. plkst. 10.00-16.00 Problēmas ar datoru? Atnes, risināsim kopā. Testē un konsultē Cēsu novada pašvaldības IT speciālisti

 

24.03. plkst.16.00 Viedtālruņi un planšetdatori – ikdienas pielietojums. Stāsta, māca, konsultē Cēsu novada pašvaldības IT speciālisti

 

25.03. plkst.16.00 Interneta ABC. 1. nodarbība. Apmācības iedzīvotājiem,     pirmās zināšanas apgūt palīdzēs bibliotēkas e-prasmju konsultants (pieteikties pa tālr. 29145117)

 

25.03. plkst.18.00 Cēsu Centrālās bibliotēkas jaunās mājaslapas www.biblioteka.cesis.lv prezentācija

 

Visi pasākumi notiek bez maksas

 

Pilnīga informācija par E-prasmju nedēļas pasākumiem novadā un Latvijā: http://eprasmes.lv/

 

 

 

Aicinām piedalīties E-prasmju nedēļā 2015!

 

E-prasmju nedēļa Latvijā notiek jau sesto gadu. 2014. gadā Latvija ir bijusi viena no aktīvākajām nedēļas dalībniecēm starp visām kampaņas dalībvalstīm Eiropas Savienībā (ES). 2014. gadā E-prasmju nedēļā piedalījās vairāk nekā 38 tūkstoši dalībnieku, kopumā norisinājās vairāk nekā 850 dažādi pasākumi 95 Latvijas novados, kā arī bija iespēja sekot pasākumiem interneta tiešraidēs.

 

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 2015. gadā no 23. līdz 27. martam rīko 6. E-prasmju nedēļu Latvijā.

E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta GetOnline Week 2015 ietvaros un Eiropas kampaņas e-Skills for Jobs 2015 ietvaros, kas ir daļa no Grand Coalition for Digital Jobs iniciatīvas.

 

Eiropas kampaņas e-Skills for Jobs 2015 galvenie uzdevumi ir radīt kopēju Eiropas mēroga platformu e-prasmju attīstītības veicināšanai, iesaistot atbilstošās privātā, publiskā un nevalstiskā sektora organizācijas, veicināt Eiropas un nacionālā līmeņa e-prasmju atbalsta un attīstības aktivitātes, veltot īpašu uzmanību IKT karjeras un ar digitālām tehnoloģijām saistītu darbu izvēles motivēšanai, veidot dialogu starp IKT nozares, publiskā sektora, NVO un mērķa grupu pārstāvošām organizācijām Eiropas un nacionālā mērogā.

 

E-prasmju nedēļas 2015 galvenie pasākumi:

  • Augsta līmeņa politikas un nozares pārstāvju pasākums Eiropas Savienības mājā;
  • Aktivitātes skolēniem un jauniešiem;
  • Digitālā diena uzņēmējiem;
  • Citas aktivitātes – karjeras dienas, semināri, testi…