Apmācības publisko bibliotēku attīstības projekta "Trešais tēva dēls" ietvaros rīkoja valsts aģentūra "Kultūras informācijas sistēmas" sadarbībā ar SIA "Inbokss" ar mērķi apmācīt bibliotekārus konsultāciju un palīdzības sniegšanai bibliotēku apmeklētājiem par dažādu elektronisko pakalpojumu izmantošanu.

Apmācības tika īstenotas no šī gada 7. janvāra līdz 20. maijam speciāli izveidotajos mācību centros Latvijas valsts un Bila & Melindas Geitsu fonda līdzfinansētā publisko bibliotēku attīstības projekta "Trešais tēva dēls" ietvaros Daugavpilī, Gulbenē, Jelgavā, Liepājā, Ogrē, Preiļos, Valmierā un Ventspilī, kā arī bibliotēkās citās Latvijas pilsētās. Apmācību cikla "E-pakalpojumi iedzīvotājiem" ietvaros publisko bibliotēku bibliotekāri apguva iemaņas, kā konsultēt iedzīvotājus, kuri nāk uz bibliotēku, par internetbanku un internetveikalu lietošanu, darba piedāvājumu meklēšanu un sludinājumu ievietošanu, kā arī par nacionālā e-dienesta inbox.lv piedāvātajām elektronisko pakalpojumu iespējām.

Nacionālais e-dienests inbox.lv piedāvā e-pasta servisu, foto un citu failu novietošanu glabāšanai uz inbox.lv servera, plašu e-veikalu apkopojumu, ceļojumu informāciju, darba sludinājumus, spēles, jokus, čatu u.c. Apmācību realizācijai SIA "Inbokss" nodrošināja pasniedzējus, speciāli bibliotekāriem izstrādātus mācību materiālus un instrukcijas bibliotēku apmeklētājiem.

Pēc spēles tiks noteikti un apbalvoti trīs uzvarētāji, kuri spēlē uzrādīs gan labākos laika rezultātus, gan arī precizitāti, atbildot uz jautājumiem.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Šestakovska
SIA "INBOKSS" mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 7359509, Mob. tālr: 26453555