To ietvaros starp Borisa un Ināras Teterevu fondu un Latvijas Nacionālo bibliotēku tiks parakstīts līgums par 500 grāmatas eksemplāru dāvināšanu bibliotēkām visos Latvijas novados.

Vēstnieces Aijas Odiņas grāmata “Lietišķās un oficiālās uzvedības grāmata” būs noderīga visiem, kuri vēlas izkopt nevainojamu uzvedības stilu. Atšķirībā no iepriekšējām grāmatām, šajā izdevumā akcentēta privātā un biznesa etiķete, tai skaitā, saskarsmē ar citu valstu un kultūru pārstāvjiem, vēsturiski materiāli, virkne praktisko piemēru un ilustrāciju.

Grāmatas atvēršanas svētkos piedalīsies vēstniece Aija Odiņa, mecenāte Ināra Tetereva, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks, diplomāti, kultūras un sabiedriskie darbinieki, mediji.

Papildu informācija:

Elīna Vikmane