Projekta mērķis – stiprināt skolēnu motivāciju lasīt, iepazīt radniecīgu tautu (lietuviešu un latviešu) valodu, literatūru, kultūru, vēsturi, dibināt un uzturēt Lietuvas un Latvijas skolu savstarpējos sakarus.  Projektā tiek aicinātas piedalīties Lietuvas un Latvijas skolas un skolu bibliotēkas, lai organizētu pasākumus, kas iepazīstinātu ar kaimiņvalsts kultūru, veicinātu starpkultūru apmaiņu, aktivitātēs iesaistot skolotājus, skolēnus, skolēnu vecākus, citus sabiedrības locekļus. Projekta dalībniekiem ir jāreģistrējas vietnē: https://bibliotekos.jonava.lm.lt.

Informācija par projekta gaitu un norisēm, tajā skaitā organizētajiem pasākumiem, tiek publicēta sociālā tīkla “Facebook” grupā “Baltų literatūros savaitė/Baltu literatūras nedēļa”.

Projekta nolikums (latviešu valodā)

Projekta nolikums (lietuviešu valodā)

Atbalstīsim kaimiņvalsts iniciatīvu un piedalīsimies projektā!

Informāciju sagatavoja:

Ilze Kļaviņa