Autobuss tika nodēvēts Katarinas Jē vārdā. Centrālās bibliotēkas publisko attiecību vadītāja Anneli Kengsepa pastāstīja, ka autobusam vārdu deva kāds kautrīgs lasītājs. Viņam ļoti patīkot latviešu izcelsmes igauņu rakstnieka Augusta Gailīša darbi, tādēļ arī piedāvāja šī autora grāmatas "Tomass Nipernādijs" varones vārdu.

Autobuss, kas sāks apkalpot Tallinas lasītājus, piedāvā literatūru gan bērniem, gan arī pieaugušajiem kā igauņu, tā krievu valodās. Autobusā iespējams aizņemties gandrīz 3800 grāmatas, divas trešdaļas no tām ir igauņu valodā.

Bibliotēkas autobusā der Tallinas Centrālās bibliotēkas lasītāja karte, ko var noformēt arī uz vietas.

Žurnālu atdošanas termiņš ir viena, bet grāmatu – trīs nedēļas. Autobusā aizņemtās grāmatas varēs atgriezt arī Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs.

Cilvēki, kas pārvietojas ar ratiņkrēsliem, bibliotēkas autobusā varēs iekļūt ar invalīdu pacēlāja palīdzību.

Anda Zūle-Lapimā LETA