Pasākumi

• 5. janvārī plkst. 10.00 – Jauno grāmatu diena. Lasītāju kluba tikšanās (Parka ielā 23)
    • jaunāko bibliotēkas grāmatu apskats, sarunas ar lasītājiem
    • aktualitātes bibliotēkā
  • 5. janvārī plkst. 16.00 – Novadpētnieku un vēstures draugu interešu grupas tikšanās Limbažu muzejā (Burtnieku ielā 7) par  izdevējdarbības vēsturi Limbažos ”Drukātais vārds”
  • 6. janvārī – Jauno grāmatu diena Bērnu literatūras centrā– iepazīšanās ar jaunajām grāmatām un kopā lasīšana (Dārza ielā 24)
  • 11. janvārī plkst. 16.00  – tikšanās ar žurnālisti, grāmatu autori Līgu Blauu. Atbalsta VKKF (Parka ielā 23)
  • 27. janvārī plkst. 11.00 – praktiskā nodarbība ar  rokdarbu meistari Līgu Jelnieci Bērnu literatūras centrā  (Dārza ielā 24)

Izstādes

• Mākslas darbu izstādes:
    • No 2. līdz 31. janvārim – limbažnieces Dzintras Romanovskas adījumu izstāde ”Maigais siltums ” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
    • No 2. līdz 31. janvārim – limbažnieka Artura Auzera gleznu izstāde ” Ziemas sapnis” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
    • No 3. līdz 31. janvārim – Ilzes Jaunzemnieces izstāde ”No lina darinātas greznumlietas”  Bērnu literatūras centrā (Dārza ielā 24)
    • No 9. līdz 27. janvārim – Līgas Jelnieces rokdarbu izstāde ”Vienkāršais papīrs” Bērnu literatūras centrā (Dārza ielā 24)
  • Literatūras un informatīvās izstādes:
    • No 2. līdz 31. janvārim – literatūras izstāde ”Gaiļa gada ieskaņās” (Parka ielā 23, 1.stāvā)
    • No 2. līdz 31. janvārim – informatīva izstāde “Eiropa vēstures griežos” Europe Direct informācijas centra Limbažu kontaktpunkta izstāžu ciklā ”Interesantā Eiropa” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
    • No 2. līdz 31. janvārim – jaunāko grāmatu izstāde ”Janvāra jaunumi” Bērnu literatūras centrā (Dārza ielā 24)
    • No 5. līdz 31. janvārim – bibliotēkas jauno grāmatu izstāde (Parka ielā 23, 1.stāvā)
    • No 5. līdz 31. janvārim – informatīva izstāde par izdevējdarbības vēsturi Limbažos “Drukātais vārds” (Parka iela 23, 2.stāvā)

Eiropas Savienības informācijas punkts (Tālrunis 29479811)

• Grāmatas, bukleti un citi informācijas resursi par Latvijas integrāciju ES un procesiem ES.
  • Uzziņas par Eiropas Savienību.
  • Konsultācijas par informācijas avotiem Eiropas Savienības jautājumos.

Apmācības

• Limbažu Galvenajā bibliotēkā (Parka ielā 23)
    • Datorapmācības iesācējiem;
    • Individuālās konsultācijas datorlietotājiem;
    • IT lietpratēju klubs;
    • Barjeras pārvarēšana angļu sarunvalodā;
    • Angļu valoda ar priekšzināšanām;
    • Angļu valoda iesācējiem;

Apmācības ir bezmaksas

(Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29283652 vai rakstot uz e-pastu: bronislava.sauka@limbazi.lv)

• Bērnu literatūras centrā (Dārza ielā 24)
o   Informācijas meklēšana internetā