Informācijas industrija ir izvērsusies par nozīmīgu ekonomikas nozari, un prasme ātri atrast nepieciešamo informāciju kļuvusi ļoti novērtēta. Šī rokasgrāmata par to, kā internetā meklēt un atrast drošticamu informāciju, izdota jau trešo reizi (turklāt pirmais izdevums studentu vērtējumā tika atzīts par gada labāko grāmatu attiecīgajā priekšmetā). Autores apraksta informācijas meklēšanas koncepcijas, stratēģijas, tehnikas un rīkus. Grāmatas nodaļas ir sakārtotas atbilstoši meklēšanas procesa posmiem, sākot ar intervēšanu, lai noteiktu, ko tieši klients vēlas, un beidzot ar iegūto datu apzināšanu un novērtēšanu. Papildus iekļautas intervijas ar bibliotekāriem un citiem informācijas speciālistiem, bagātīgs atsauču klāsts, noderīgi tīmekļa resursi, glosārijs un priekšmetu rādītājs.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada III ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada IV ceturksnis)