Lai gan krīzes ir cikliska parādība, nesen piedzīvotā Covid-19 pandēmija izcēlās ar vērienīgumu. Bibliotēku vadība bija spiesta pieņemt nepopulārus un negribētus lēmumus, kas ietekmēja bibliotēku darbu un darbiniekiem radīja mentālu un emocionālu kaitējumu. Bet tieši darbinieku spēja ātri reaģēt uz neadekvātām situācijām nosaka organizācijas efektivitāti. Tāpēc šis izdevums par krīžu pārvaldību akadēmiskajās bibliotēkās būs noderīga rokasgrāmata visu līmeņu darbiniekiem, kā sagatavoties kritiskām situācijām. Starp aplūkotajām tēmām atrodami tādi jautājumi kā plānošana, komunikācija, dokumentācija, sadarbība, budžeta plānošana, attālinātais darbs u.c. Tekstu papildina darbplūsmu diagrammas, bibliogrāfiskie saraksti un stratēģijas, kā arī konkrētu piemēru apraksti.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada III ceturksnis)