Šajā izdevumā stāstīts par digitālo attēlu izpētes un analīzes teoriju un metodēm. Autori Teilors Arnolds un Lorēna Tiltone vairākus gadus ir pētījuši veidu, kādā datori “lasa” vizuālo informāciju un izstrādājuši jaunu teoriju, kurai devuši vārdu “distant viewing”, atsaucoties uz terminu “distant reading” (to izmanto literatūrzinātnē, attiecinot uz datortehnoloģiju izmantošanu, analizējot digitalizētus tekstus). Labākai stāstījuma uztverei autori izmanto piemērus no populārām reklāmām un šoviem. Izdevuma mērķauditorija ir digitālo humanitāro zinātņu, mediju un vizuālās mākslas speciālisti, datu analītiķi, kā arī attiecīgo nozaru studenti un interesenti.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada III ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada IV ceturksnis)