Mācīšanos var definēt dažādi. Praksē pieņemts kā būtiskāko pazīmi nosaukt jaunu zināšanu un prasmju ieguvi, un ceļi uz tām var būt dažādi – lasot, domājot, darbojoties, novērojot… Bibliotēkas atbalsta visas šīs formas. Annas Medeilas sagatavotās rokasgrāmatas mērķis ir palīdzēt bibliotekāriem saprast, kā vislabāk sasniegt šo mērķi. Izdevumā atrodams pārskats par galvenajām mācīšanās teorijām, to kopīgajām un atšķirīgajām pazīmēm, kā arī mācību metodēm. Autore apraksta dažādus veidus, kā iespējams uzlabot mācību vidi, attīstot bibliotēku pakalpojumus, resursus un pielāgojot telpas. Tekstu papildina speciālistu pieredzē balstīti padomi un ieteikumi turpmākai lasīšanai.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada III ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada IV ceturksnis)