Bibliotēkzinātne, tostarp kataloģizācija un klasifikācija, pēdējo gadu laikā piedzīvojusi straujas izmaiņas. Jaunās koncepcijas rada jaunus modeļus, un tas būtiski maina veidu, kādā bibliotēkas atklāj savu krājumu saturu. Kā labāk orientēties mainīgajā vidē? Ir ļoti labi jāpārzina pamati: galvenie jēdzieni, standarti, vēsture. Gan studentiem, gan speciālistiem šis izdevums, kas sagatavots kā mācību palīglīdzeklis, noderēs, lai nostiprinātu zināšanas un padziļināti izpētītu interesējošās tēmas. Pirmā daļa veltīta dažādām koncepcijām (bibliogrāfijas teorijai, kataloģizācijas principiem, klasifikācijas sistēmām u.c.), otrā – kataloģizācijas standartiem un praksei. Izdevumu papildina priekšmetu rādītājs un atsauču saraksti.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada III ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada IV ceturksnis)