Digitālo resursu izmantojums pieaug. Piemēram, attālinātās mācības bez tiem nav iedomājamas. Taču relatīvi vieglā piekļūstamība nenozīmē, ka uz šiem resursiem neattiektos autortiesības. Diemžēl praksē nereti rodas apmulsums, kad un kā tās pielietot. Šajā izdevumā aprakstītas tipiskākās problēmas, ar kurām saskārušies akadēmisko bibliotēku darbinieki, un sniegti ieteikumi autortiesību piemērošanai. Grāmatas autoriem ir atbilstoša izglītība un daudzu gadu pieredze autortiesību jautājumos, kas saistīti ar akadēmisko bibliotēku darbu. Jāprecizē, ka te netiek sniegti juridiski padomi, bet skaidroti autortiesību principi, pamatjēdzieni un prakse.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada III ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada IV ceturksnis)