2022. gada 16. septembrī tiešsaistē bija vērojama ikgadējā LNB Bibliotēku attīstības centra speciālistu un LU Humanitāro zinātņu fakultātes mācībspēku organizētā rudens konference “Literatūras zināšanas mūsdienīgam bibliotekāram”. Konferences mērķis bija pilnveidot bibliotekāru zināšanas literatūras un grāmatniecības procesos, norādot vērtīgākos pēdējā laika akcentus un popularizēšanas virzienus, uzsverot latviešu un cittautu autoru aktuālo, kā arī agrāko gadu devumu. Kā allaž, arī šoreiz pasākums bija ļoti gaidīts un tā dalībnieku pozitīvi novērtēts, par ko liecināja rekordlielais tiešsaistes dalībnieku skaits – 645 bibliotekāri no visu veidu Latvijas bibliotēkām. Piedāvājam noskatīties konferences ierakstu.