Stīvs Albrehts nav bibliotekārs, taču vairāk nekā divdesmit gadus viņa pienākumos ietilpst bibliotekāru izglītošana par drošības jautājumiem. Kā tikt galā ar problemātiskiem apmeklētājiem, sadarboties ar apsardzes un tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem, saglabāt vēsu prātu kritiskās situācijās – par šo un citīem tematiem lasāms grāmatā “The Safe Library: keeping users, staff, and collections secure”. Uzskaitīto problēmu loks ir plašs un ietver sevi visdažādākos destruktīvas uzvedības piemērus, seksuālu un bruņotu apdraudējumu ieskaitot. Izdevumā aprakstīti drošības pasākumi un individuālās aizsardzības metodes, ieteikumi, kā novērst tuvojošos konfliktu un neapjukt stresa apstākļos. Atsevišķa nodaļa veltīta drošas vides radīšanai viena darbinieka bibliotēkās.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)