Grāmatas nosaukumam ir divējāda nozīme: “Simple Positive Play” ir gan brīvprātīgo organizācijas oficiālais nosaukums, gan koncepcija darbam ar bērniem un jauniešiem publiskajās bibliotēkās. Tās pamatā ir pieejamo resursu apzināšana un izpēte, lai atrastu risinājumu, kā visefektīvāk sasniegt vēlamo mērķi – nodrošināt atbalstu bērnu un jauniešu izglītošanā. Piedāvātais modelis – spēles bibliotēkā – ir iespēja, kā ar viegli pieejamiem un vienkāršiem līdzekļiem radīt atbilstošus pakalpojumus. Dženifera Ilardi šādi darbojas kopš 2014. gada un tagad dalās savā pieredzē, uzsverot līdzdalības un  sadarbības nozīmi kopienas dzīvē. Autore atgādina, ka svarīgi ir ne tikai darīt, bet arī izvērtēt paveikto, pievēršoties gan panākumiem, gan neveiksmēm. Izdevuma mērķauditorija ir bibliotēku speciālisti, pedagogi, kā arī ģimenes.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)