Ik gadu bibliotēku nozarē tiek izdotas daudzas grāmatas par to, kā vislabāk paveikt daudzos darba pienākumus un procesus, bet maz ir bijis iedvesmojošu stāstu par bibliotēku ikdienas iesaisti kopienas dzīvē. Izdevuma redaktori nolēma apkopot sirsnīgus stāstus, kurus bibliotekāriem palasīt dienās, kad visa pasaule šķiet bēdu leja. Rezultātā radās šī grāmata, kurā publisko bibliotēku darbinieki dalās ar pieredzēto. Stāsti ir aizkustinoši, gan smieklīgi, gan skumji, tikpat daudzveidīgi kā to stāstītāji. Daži vēstī par lieliem projektiem, taču vairāk uzrunājošas šķiet ainiņas no ikdienas dzīves. Dažreiz vajag atgādinājumu par to, cik svarīgas ir bibliotēkas.

Izdevums pieejams EBSCO datubāzē.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada III ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada IV ceturksnis)