Rokasgrāmata digitālo izstāžu veidotājiem piedāvā teorētisko bāzi un praktiskus ieteikumus, kas papildināti ar piemēriem no dažādām kultūras institūcijām – bibliotēkām, muzejiem, arhīviem un mākslas galerijām. Izdevuma sākumā sniegts dažādu teoriju un metožu pārskats, uzsverot to lomu izstādes satura radīšanā. Autore stāsta, kāda nozīme pārdomātai eksponātu atlasei ir ekspozīcijas izstrādāšanā par jūtīgām tēmām (rasismu, minoritātēm u.tml.). Īpaša nodaļa veltīta izstādes dzīves ciklam, sākot no idejas, izveides un eksponēšanas līdz izvērtējumam un noslēgumam. Izdevuma tekstu papildina atsauces, noderīgu resursu saraksts, kā arī priekšmetu rādītājs.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada III ceturksnis)