Ilgu laiku bija pieņemts sastādīt bibliotēku stratēģiskos plānus 3–5 gadu ilgam periodam, taču 21. gadsimtā piedzīvotās dinamiskās izmaiņas ir pierādījušas, ka daudz efektīvāks ir plānošanas modelis īsākam laika posmam. Tas ļauj daudz vieglāk iestrādāt jaunu informāciju un tādā veidā laikus un aktīvi reaģēt uz notikumiem (piemēram, Covid-19 pandēmijas radīto krīzi). Šajā izdevumā tiek aprakstīta pieeja plānošanai, kas vienlaikus ir gan stratēģiska, gan dinamiska. Tā balstās uz atklātu komunikāciju, godīgu novērtējumu un novērojumiem, paredzot ikmēneša pārskatu un informācijas vajadzību un lietotāju uzvedības analīzi. Izdevumam pievienoti pielikumi ar noderīgu rīku un resursu uzskaitījumu, ziņojumu paraugiem un bibliogrāfiju.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada III ceturksnis)