Jau ilgāku laiku bibliotekāru sabiedrībā tiek spriests par plaisu starp teoriju un praksi, kuras dēļ pētniecības gaitā iegūtās atziņas bieži nesasniedz mērķauditoriju. Viens no izplatītākajiem iemesliem ir nepietiekamās bibliotēku speciālistu zināšanas par to, cik dažādi var ievākt un interpretēt datus par bibliotēku darba rādītājiem, kopienām, auditoriju u.c. Šī izdevuma tēma ir teorijas sasaiste ar praksi, pievēršoties pētniecības metodoloģijai un tās apmācībai gan formālajā bibliotēkzinātņu speciālistu izglītībā, gan tālākizglītībā. Pieredzē dalās mācībspēki un praktiskajā darbā strādājoši speciālisti no 18 valstīm, tādējādi nodrošinot starptautisku perspektīvu. Trešā daļa veltīta gadījumu izpētei.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.

Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada I ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada II ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada III ceturksnis)
Jaunākā profesionālā literatūra bibliotēku speciālistiem LNB krājumā (2023. gada IV ceturksnis)