Indivīdu atkarība no alkohola un narkotikām ietekmē visas kopienas dzīvi. Lietotāji, kā arī viņu draugi un tuvinieki mēdz meklēt informāciju bibliotēkās par to, kā atbrīvoties no kaitīgajiem ieradumiem. Izdevuma autore Sindija Grova dalās pieredzē, kā un ko bibliotēkas var darīt, lai palīdzētu cīnīties ar atkarībām, stāsta, kā narkotiku lietošana un ar to saistīta uzvedība ietekmē dažādas vecuma grupas, uzsver drošības pasākumu nozīmi un aktīvas rīcības nepieciešamību, kā arī māca, kā atpazīt narkotiku lietošanas pazīmes un pienācīgi uz tām reaģēt. Viņa apraksta dažādas mārketinga stratēģijas, ietverot sadarbību ar vietējām organizācijām, un iesaka tīmekļvietnes, dokumentālās filmas un citus noderīgus resursus tālākai izpētei.

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē