Šī ir rokasgrāmata par to, kā pilnveidot savas profesionālās prasmes un veidot karjeru, kļūstot par labu, pat izcilu bibliotēku speciālistu. Visam pamatā ir individuāls darbs un zināšanas. Izdevuma autores Sūzena Mārkgrena un Linda Mailza iezīmē apzinātu pieeju veiksmīgas prakses veidošanai, piedāvājot bibliotekāriem skaidru virzību profesionālajai izaugsmei. Katru nodaļu iespējams lasīt kā atsevišķu rakstu, kurā iekļauta diskusija, praktiski ieteikumi un uzdevumi, kā arī ieskats teorijā – psiholoģijā, pedagoģijā, veselības aizsardzībā, socioloģijā un uzņēmējdarbībā. Izdevums noderēs visu veidu bibliotēku darbiniekiem jebkurā to karjeras posmā.

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē