Bibliotēku uzdevums ir nodrošināt visiem pieejamu informāciju. Lai to paveiktu, nepietiek ar fizisko iespieddarbu krājumu, ir nepieciešams nodrošināt arī pieeju elektroniskajiem resursiem, kā arī prast tos izmantot, un te vislielākā nozīme ir mūsdienu tehnoloģijām. Lietotājiem ir jātrenē prasmes meklēt kvalitatīvu informāciju internetā un datubāzēs, izmantot saistītos datus un atrast meklēto. Izdevuma rakstu autori kā analoģiju piemin Lielo ģeogrāfisko atklājumu laiku pasaulē. Tiek aprakstīta dažādu bibliotēku pieredze, uzsverot bibliotēku konsultatīvo lomu. Šis izdevums noderēs bibliotekāriem, pētniekiem, informācijas tehnoloģiju darbiniekiem, nozares izglītības speciālistiem un visiem pārējiem, kas sniedz atbalstu bibliotēkas lietotāju nodrošināšanā ar elektroniskajiem resursiem.

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē