Bibliotēkas darba plānošana un novērtēšana palīdz apzināties organizācijas stiprās un vājās puses, kā arī saprast, kādi pakalpojumi un resursi jāuzlabo. Šis izdevums paredzēts galvenokārt darbu nesen uzsākušiem bibliotekāriem un nozares studentiem. Autori balstās uz teoriju, pētījumiem un personiskajiem novērojumiem, uzsverot – plānošanas un novērtēšanas jēdzieni ir cieši saistīti, un to izpratne kopā ar pielietošanu palīdz celt bibliotēkas atpazīstamību kopienā un nostiprināt tās pozīcijas. Grāmatā atrodamas tādas tēmas kā plānošanas koncepcijas, novērtēšanas pamatprincipi, datu analīze, kā arī dokumentu paraugi, ieteicamo resursu saraksts, glosārijs un priekšmetu rādītājs.

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē