Bibliotēkas pēdējā pusgadsimta laikā ir piedzīvojušas straujas izmaiņas, pārtopot no kolekciju glabātājām par informācijas pakalpojumu nodrošinātājām. Arī akadēmiskās bibliotēkas vairs nevar īstenot savus mērķus un stratēģiskos virzienus ar kādreizējām metodēm un līdzekļiem. Šajā izdevumā apkopoti divdesmit pieredzes stāsti, ar kuriem dalās speciālisti no dažādām akadēmiskajām bibliotēkām, izstāstot, kā viņiem izdevies īstenot būtiskas pārmaiņas darba procesos, pakalpojumos vai organizācijās. Viņi apraksta problēmas, analizē pieredzi un iesaka labākos risinājumus. Starp aplūkotajām tēmām atrodama gan stratēģiskā plānošana, gan reorganizācija, gan tehnoloģiju radītās izmaiņas, gan jaunu pienākumu apgūšana.

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē