Pierakstīties jaunumiem

Jaunumi

Notiks LNB absolventu salidojums 
Bibliotekārs/-e 
Literatūras ceļvedis (2021. gada jūnijs/jūlijs) 
Sabiedrisko attiecību speciālists 
LNB aicina izdevējus piedalīties grāmatu iepirkuma programmā 

Skatīt vairāk

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Turpinot lapas apmeklējumu jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Vairāk par mūsu sīkdatņu lietošanas politiku lasiet šeit.

“IFLA Journal” oktobra numurs

Profesionālā literatūra

“IFLA Journal” oktobra numurs 

“IFLA Journal” ir starptautisks žurnāls, oficiālais Starptautiskās bibliotēku asociāciju un institūciju federācijas (International Federation of Library Associations and Institutions, IFLA) izdevums.

Izdevumā tiek publicēti raksti par bibliotēku un informācijas pakalpojumiem un sociālajiem, politiskajiem un ekonomiskajiem jautājumiem, kas ietekmē piekļuvi bibliotēku nodrošinātajai informācijai. Visi raksti ir recenzēti.

Oktobra numura tēma – veselībpratība. Numuru “Health information transforming lives” sagatavojusi IFLA Veselības un biozinātņu bibliotēku sekcija (The Health and Biosciences Libraries Section, HBS). Šajā izdevumā ir iekļauti raksti par inovatīviem projektiem, kurus ieviesuši veselības informācijas speciālisti, sniedzot atbalstu un palīdzību cilvēkiem grūti aizsniedzamās teritorijās. Tāpat vairākos rakstos uzsvērts publisko bibliotēku speciālistu ieguldījums veselības informācijas sniegšanā. Visos septiņos izdevuma rakstos tiek uzsvērts informācijas nozīmīgums un ietekme uz veselības aprūpi.

Lasīt oktobra numuru

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē