Lai gan akadēmiskās bibliotēkas vienmēr ir sniegušas būtisku atbalstu pētniecības darba veicējiem, pēdējās desmitgades laikā ierastajos darba procesos ir notikušas ievērojamas izmaiņas. Datu zinātne attīstoties ir radījusi jaunas iespējas bibliotēku pakalpojumu nodrošināšanā. Tas attiecas gan uz lietotāju apmācību, gan uz datu pārvaldību. Šajā izdevumā apkopoti raksti, kuros pieredzējuši bibliotēku darba speciālisti apraksta labas prakses piemērus, piedāvā digitālos rīkus, instrukcijas un stāsta par partnerības iespējām ar dažādām organizācijām, tā sniedzot visaptverošu pārskatu par akadēmisko bibliotēku lomu pētniecībā un izglītībā.

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē