Kāpēc bērni lasa? Vai lasīšana viņiem sagādā prieku arī 21. gadsimtā, kad izklaidi iespējams atrast pat telefonā? Izdevuma autores Natālija Kučirkova un Terēze Kremina pēta, kā mainās lasīšana prieka pēc šajā laikmetā, kura raksturošanai izmanto tādus jēdzienus kā ”globalizācija”, “multikulturālisms” un “dati”. Tiek analizētas atziņas no jaunākajiem pētījumiem izglītības psiholoģijā un kultūras socioloģijā. Autores stāsta, kā digitālās tehnoloģijas var spēlēt pozitīvu lomu bērnu lasītpriekā. Izdevumā atrodami ieteikumi skolotājiem, bibliotekāriem un vecākiem, kā arī vērtīgu resursu saraksts – gan drukāto, gan digitālo.

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē