Digitālā revolūcija ir mainījusi attiecības starp bibliotēkām un to lietotājiem. Lai izdzīvotu, bibliotēkām ir nācies stiprināt savu digitālo klātbūtni, īpaši pēdējo 12 mēnešu laikā. Kā panākt, lai bibliotēkas būtu pieejamas un efektīvas? Viens no risinājumiem ir instalēt digitālos rīkus, kas ļauj pārraudzīt un izvērtēt bibliotēkas darbu, kā arī parādīt tās ietekmi uz lietotājiem.

Šajā tīmekļa seminārā piedalās Alekss Kolinss (Alex Collins), Anglijas Ruskinas universitātes (Anglia Ruskin University) lietojumprogrammu analītiķis un Ziemeļaustrumu Sarejas Tehnoloģiju koledžas (Nescot College – North East Surrey College Of Technology) bibliotekāre Kristīna Ruīza de Asua (Cristina Ruiz de Asua), to vada Emma Vilsone-Šova (Emma Wilson-Shaw), OpenAthens e-resursu vadītāja, bet pasākuma beigās – jautājumu un atbilžu sesija.