Zīmes un norādes ir svarīgas. Tās palīdz orientēties, aicina, iedrošina un atsvaidzina apkārtējo vidi. Iestādēs norāžu sistēma palīdz klientiem mazināt uztraukumu un ietaupīt laiku, tādējādi veicinot pozitīvu apmeklējuma pieredzi. Taču pārlieku liels norāžu skaits izsauc bažas un samulsina. Bibliotēkās, kur pakalpojumi tiek nodrošināti dažādām lietotāju grupām, norāžu sistēmas veidošana var kļūt par izaicinājumu, toties veiksmīgs rezultāts var būtiski uzlabot gan komunikāciju ar apmeklētājiem, gan klientu apmierinātību ar bibliotēku. Marka Ārona Poldžera sastādītajā rokasgrāmatā atrodams īss ieskats tēmas vēsturē, aprakstītas metodes, ar kuru palīdzību iespējams izpētīt esošās norāžu sistēmas efektivitāti, piedāvāti praktiski ieteikumi un pievienoti labas prakses paraugi no 15 bibliotēkām, kurus ilustrē melnbalti fotoattēli pirms un pēc pārmaiņām.

Lasīt Bibliotēku portāla interviju ar Marku Āronu Poldžeru

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.