Bibliotēkas ir pārvērtušās no grāmatu noliktavas par kopienas centru, datoru laboratoriju, laspratības centru, nodarbinātības atbalsta centru, izglītības nodrošinātāju, radošo aktivitāšu telpu un dažos gadījumos sociālo pakalpojumu aģentūru. Bibliotēku ēkas un pakalpojumi ir mainījušies, lai atbalstītu sabiedrības vajadzības un nodrošinātu arvien lielāku digitālo piekļuvi.

Maikls Blekvels ir Merilendas publiskās bibliotēkas (ASV) direktors, kā arī Amerikas Bibliotēku asociācijas Publiskās bibliotēkas arhitektūras komitejas līdzpriekšsēdētājs un gandrīz 300 bibliotēku starptautiskā kooperatīva ReadersFirst projekta vadītājs. Viņš ir sagatvojis vairākas publikācijas par tādām tēmām kā bibliotēku telpas un iekārtojums, bibliotēku darba jaunākās tendences, kā arī bibliotēkas digitālā satura jautājumi. Jūs varat sekot viņam Twitter vietnē @Aeolussurf vai http://www.readersfirst.org/news.

Šī saruna notika TEDx pasākumā, izmantojot TED konferences formātu, kuru organizēja vietējā sabiedrība. Uzziniet vairāk vietnē https://www.ted.com/tedx