Samanta Forsko ir krājumu pārvaldības speciāliste mākslas muzejā (Smart Museum of Art) Čikāgā. Šajā izdevumā apkopota viņas pieredze, kas gūta, strādājot dažādās kultūras institūcijās – bibliotēkās, muzejos, arhīvos, mākslas centros. Telpas, vide, prasības aprīkojumam, klimata kontrole, artefaktu eksponēšana izstādēs, gatavība ārkārtas situācijām, institucionālā politika un plānošana – tāds ir izdevuma tematiskais aptvērums. Autore īpaši uztver tā saukto intelektuālo kontroli, norādot – jums jāpazīst savs krājums, lai varētu par to pilnvērtīgi rūpēties. Ieteikumi labai praksei sakārtoti no pamatlīmeņa līdz lietpratējam. Autore uzsver: pat vismazākā darbība var radīt pārmaiņas un iespēja pilnveidoties pastāv vienmēr.

Grāmatas pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā.