Raksturīgākā 21. gadsimta iezīme ir milzīgais informācijas apjoms. Šī informācijas pārbagātība ir radījusi negaidītu efektu: sabiedrības sašķeltību jautājumos par aktuālākajām problēmām un to risinājumiem. Ne visiem piemīt nepieciešamās medijpratības prasmes, kas ļauj orientēties ziņu plūsmā, un tā veidojas augsne dažādām viltus ziņām un rodas iespējas ietekmēt sabiedrības viedokli. Izdevuma autori Juta Haidere un Ūlofs Sundīns pievēršas informācijas politikas aktualitātēm un analizē gan pētniecības teorētiskās koncepcijas, gan piemērus no informācijas prakses. Autori uzsver medijpratības nozīmīgumu, parādot, kā ar tās palīdzību iespējams orientēties informācijas krīzes apstākļos. Izdevuma mērķauditorija ir bibliotēku un informācijas zinātņu, izglītības, mediju un komunikācijas speciālisti un studenti.

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē