Akadēmisko bibliotēku pamatuzdevums ir apmierināt savas kopienas informacionālās vajadzības. Tomēr šo terminu var interpretēt dažādi: gan kā plānu pieklājības kārtiņu saskarsmē, gan kā rūpīgu un individualizētu iedziļināšanos apmeklētāja interešu izpētē. No tā, cik labi bibliotēkas personāls paveiks savu darbu, būs tieši atkarīga studenta mācīšanās pieredze un arī viņa studiju darba kvalitāte. Nav iespējams pārvērtēt apkalpošanas nodaļu darbinieku nozīmi. Kā situācijā, kad sāk dominēt digitālie resursi un pieaug attālināto lietotāju daudzums, kā apkalpošanas nodaļas darbinieki spēj pildīt savu pamatpienākumu – nodrošināt individualizētu pieeju? Izdevumā sniegta teorētiska un praktiska satura informācija par klientu servisa problemātiku, mārketingu un komunikāciju, kā arī apkopoti labas prakses piemēri no dažādām zemēm – Honkongas, Austrālijas, Turcijas, Lielbritānijas un no dažādām institūcijām.

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē