Bibliotekāri ne tikai lasa, bet arī paši raksta. Uzziņu izdevumi, bibliotēku emuāri ar grāmatu apskatiem, novadpētniecības materiālu apkopojumi, pat dzeju krājumi – tāds (un vēl plašāks) ir bibliotēku izdevējdarbības devums. Digitālais laikmets ir atnācis ar jaunām iespējām un šīs grāmatas autore Stefānija Kaca dalās pieredzē, piedāvājot padomus radošo projektu īstenošanai. Kā iesaistīt sabiedrību, atrast finansējumu, izvēlēties izdevuma formātu, iegūt tam saturu, veicināt jauniešu projektus, uzsākt žurnālu vai emuāru, izplatīt un popularizēt izdevumus – par to un daudz ko citu var izlasīt šajā izdevumā, kas orientēts uz lasītājiem bez pieredzes izdevējdarbībā. Izdevums noderēs ne tikai bibliotēku, bet arī muzeju un mācību iestāžu darbiniekiem.

Izdevuma pieejamību skatīt elektroniskajā kopkatalogā

Ar citiem jaunieguvumiem bibliotēku speciālistiem iespējams iepazīties LNB tīmekļvietnē