Latvijā

Tuvākajās dienās vasara noslēgsies un iestāsies rudenīgs laiks
21.09.2018 RSS Ziņa

Naktī uz sestdienu Latviju šķērsos aukstā atmosfēras fronte un iestāsies rudens ar visiem tam atbilstošajiem laika apstākļiem - mākoņainām debesīm, ilgstošiem lietiem un vējainu laiku, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Jārēķinās ar intensīvu satiksmi ceļā uz Aglonu
21.09.2018 RSS Ziņa

Dodoties uz Aglonu sakarā ar Viņa Svētības pāvesta Franciska vizīti, autobraucējiem jārēķinās ar intensīvu satiksmi un ilgāku ceļā pavadītu laiku, kā arī ar remontdarbiem atsevišķos ceļu posmos, informē VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Nepārsūdzēs lēmumu aizliegt piketu pāvesta Franciska vizītes laikā Aglonā
21.09.2018 RSS Ziņa

Aglonas novada domes lēmums neatļaut piketu pāvesta Franciska vizītes dienā uz bazilikai piederošās zemes Aglonā netiks pārsūdzēts, informēja piketa pieteicēji.

Pāvests Francisks pirms vizītes Baltijā video vēstījumā vēršas pie iedzīvotājiem
20.09.2018 RSS Ziņa

Romas pāvests Francisks pirms savas šajā nedēļas nogalē trijās Baltijas valstīs gaidāmās vizītes vērsies pie iedzīvotājiem īpašā video uzrunā, kas ceturtdienas vakarā publicēta īpaši vizītei izveidotajā kontā sociālajā tīklā "Facebook".

Pagaidām jaunu Liepājas vicemēru iecelt neplāno
20.09.2018 RSS Ziņa

Pagaidām jaunu Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos iecelt nav plānots, ceturtdien intervijā "Rietumu radio" atklāja Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija).

IDB aizturējis divas VUGD amatpersonas
20.09.2018 RSS Ziņa

Iekšlietu ministrijas (IeM) Iekšējās drošības birojs (IDB) aizturējis divas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas, tostarp VUGD priekšnieka vietnieku Intu Sēli, ceturtdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".

Latvijas tuvumā manīta Krievijas armijas lidmašīna un kuģis
20.09.2018 RSS Ziņa

Ceturtdien Latvijas tuvumā identificēta Krievijas Bruņoto spēku lidmašīna un korvete, informēja Nacionālie bruņotie spēki (NBS).

Izskatīšanai steidzamības kārtā iesniegti LIZDA lūgtie grozījumi Izglītības likumā
20.09.2018 RSS Ziņa

Visu Saeimā strādājošo partiju frakcijas pēc Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) lūguma Saeimai izvērtēšanai iesniegušas izstrādātos grozījumus Izglītības likumā, kas paredz bērnudārza pedagogu algu pakāpenisku nodrošināšanu no valsts budžeta, pavēstīja LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga.

Policisti pie vecmāmiņas nogādā četrgadnieku, kura vecāki nodevušies azartspēlēm
20.09.2018 RSS Ziņa

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki pie vecāsmātes nogādājuši kādu četrus gadus vecu puisēnu, kurš naktī sēdējis kādā Vecmīlgrāvja pieturvietā, kamēr vecāki netālu nodevušies azartspēlēm.

Sporta stadionā Ogrē garnadzis apzog vairākus skolēnus un tiek aizturēts
20.09.2018 RSS Ziņa

No 7. septembra līdz 12. septembrim Valsts policijā vērsušās vairākas cietušās personas, ziņojot par Ogres sporta stadionā nozagtiem mobilajiem telefoniem, informēja policijā.

Adrese

Tērbatas iela 53-2, Rīga, LV-1011

Kontaktinformācija

Darbalaiks

  • P:
  • O:
  • T:
  • C:
  • P:
  • S:
  • Sv:

Saites

Visi pakalpojumiIzvēlētie pakalpojumi
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv