Visas bibliotēkas galerijas Jaunākās bibliotēkas galerijas

Bikstu pagasts aizņem 9603 ha lielu teritoriju. Pašreiz pagastā deklarējušies 946 iedzīvotāji. 2015. gadā bibliotēkas pakalpojumus izmantoja 12% pagasta iedzīvotāju.

     Dobeles novada Bikstu bibliotēka ir dibināta 1881.gadā. Bibliotēka ir pašvaldības kultūras centrs, kas nodrošina bibliotekāros pakalpojumus un informācijas pieejamību ikvienam novada iedzīvotājam un visiem interesentiem, veicina Bikstu pagasta sabiedrības izaugsmi un piedalās mūžizglītības procesā. Bibliotēkai ir liela nozīme pagasta dzīvē, tā piedāvā bezmaksas elektronisko resursu pieejamību un izmantošanu. Bibliotēka veic informācijas, izglītības un izklaides, sabiedrības centra, cilvēcisko kontaktu tīkla veidošanas funkcijas.

     Bikstu bibliotēka nodrošina pasaules kultūras mantojuma – iespieddarbu, elektronisko izdevumu, rokrakstu un citu dokumentu uzkrāšanu, sistematizēšanu, katoloģizēšanu, bibliografēšanu un saglabāšanu, kā arī nodrošina informācijas publisku pieejamību un tās izmantošanu.

    Bibliotēkā ir Pieaugušo apkalpošanas nodaļa – Pieaugušo abonements, lasītava; Bērnu literatūras apkalpošanas nodaļa – Bērnu abonements, lasītava, 4 datori ar interneta pieslēgumu bibliotēkas lietotājiem.  Bibliotēka ir nodrošināta ar atbilstošām telpām, inventārs katru gadu tiek atjaunots un pilnveidots, atbilstoši bibliotēku vajadzībām.

Adrese

Liepziedi, Biksti, Bikstu pag., Dobeles nov., LV-3713

Kontaktinformācija

Tālr.: 63700162 (Bibliotēkā)
E-pasts: bikstu.biblioteka@dobele.lv

Kultūras karte

Darbalaiks

  • P:-
  • O:09:00-17:00
  • T:09:00-17:00
  • C:09:00-17:00
  • P:09:00-14:00
  • S:-
  • Sv:-
Visi pakalpojumiIzvēlētie pakalpojumi

Pieejamie pakalpojumi

  1. Bezvadu internets
  2. Datori un internets
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv