Latvijas Universitātes Bibliotēka  aicina darbā  bibliotekāru/-i

Galvenie pienākumi:

  •  kvalitatīva un operatīva bibliotēkas lietotāju apkalpošana;
  •  profesionāla bibliotēkas pakalpojumu izpilde un to popularizēšana;
  •  bibliotēkas krājuma pieejamības nodrošināšana;
  •  bibliotēkas lietotāju konsultēšana un apmācība informācijas resursu izmantošanā.

Galvenās amata prasības:

  • augstākā akadēmiskā/augstākā profesionālā izglītība bibliotēku darba jomā;
  • valsts valodas zināšanas C2 līmenī;
  • angļu valodas zināšanas B2 līmenī;
  • komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • orientācija uz lietotāju apkalpošanu.

Piedāvājam:

  • darbu uz pārmaiņām orientētā kolektīvā;
  • kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu;
  • profesionālās pilnveides iespējas.

Motivācijas vēstuli un CV lūdzu sūtīt uz e-pastu: Marite.Savica@lu.lv

Kuldīgas Galvenā bibliotēka piedāvā darbu bibliotekāram Uzziņu, konsultāciju un apmācību centrā

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt lietotājiem interneta pakalpojumu pieejamību;
  • Organizēt  un vadīt 50+ apmācību grupas informācijas meklēšanā un sociālo mediju izmantošanā;
  • Organizēt un vadīt apmācības skolēniem darbā ar datubāzēm;
  • Sniegt lietotājiem konsultācijas tradicionālo un elektronisko resursu izmantošanā;
  • Veikt bibliotēkas lietotāju apmācību bibliotēkas informācijas sistēmas un komunikācijas tehnoloģiju lietošanā, informācijas meklēšanā un izguvē;
  • Veikt uzziņu izpildi;
  • Sniedzamo pakalpojumu popularizēšana sociālajos tīklos;
  • Piedalīties dažādu projektu, kas saistīti ar lasīšanas veicināšanu, izstrādē.

Profesionālās zināšanas un pieredze, prasmes, personības īpašības:

  • Augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā, vidējā speciālā izglītība bibliotēku darba jomā vai augstākā izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā;
  • Prasme meklēt informāciju globālajā tīmeklī un tiešsaistes datubāzēs;
  • Prasme izmantot E-pakalpojumus;
  • Prasme izvērtēt lielus informācijas masīvus;
  • Teicamas prasmes darbā ar MS Office un biroja tehniku (kopēšana, skenēšana, drukāšana);
  • BIS ALISE izmantošana;
  • Saskarsmes psiholoģija;
  • Latviešu valodas zināšanas atbilstoši C līmeņa otrajai pakāpei;
  • Labas organizatora spējas, komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • Vēlamas angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Darbu dinamiskā organizācijā un draudzīgā kolektīvā;
  • Sociālās garantijas;
  • Darbu mūsdienīgā vidē.

Pieteikumu un motivācijas vēstuli iesniegt līdz 31. jūlijam plkst. 18:00 Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā 1905. gada ielā 6 vai sūtot uz e-pastu Laima.Ostele@kuldiga.lv. Tālrunis informācijai: 26477986.

Latvijas Neredzīgo bibliotēka uz nenoteiktu laiku darbā aicina BIBLIOTEKĀRU Daugavpils filiālbibliotēkā

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt filiālbibliotēkas lietotāju bibliotekāro, bibliogrāfisko un informacionālo apkalpošanu;
  • veikt bibliotekārā darba uzskaiti;
  • uzturēt kārtībā filiālbibliotēkas krājumu, nepieciešamos katalogus un kartotēkas, veikt krājuma uzskaiti, krājuma noformēšanu;
  • sniegt lasītājiem priekšā lasīšanas pakalpojumus;
  • konsultēt lasītājus datoru un programmu lietošanas jautājumos;
  • veikt lasītāju apkalpošanu, piegādājot literatūru pa pastu uz lasītāju dzīvesvietām;
  • organizēt un vadīt literatūru un bibliotēku popularizējošus pasākumus u.c. aktivitātes lasītājiem;
  • popularizēt bibliotēkas darbu, vākt un apkopot filiālbibliotēkas vēsturi;
  • nepieciešamības gadījumā veikt filiālbibliotēkas vadītājas uzdotos papildu darbus savas kompetences ietvaros;
  • celt savu profesionālo zināšanu līmeni tālākizglītības pasākumos;
  • sadarboties ar citiem Latvijas Neredzīgo bibliotēkas darbiniekiem, Latvijas Neredzīgo biedrības struktūrvienībām, Latgales Centrālo bibliotēku u.c. iestādēm.

Prasības:

  • augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā, vidējā speciālā izglītība bibliotēku darba jomā vai augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā, vidējā speciālā, vidējā izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā;
  • pieredze bibliotekārajā darbā vēlama vismaz 1 gads;
  • valsts valoda 3. līmenī un vismaz viena svešvaloda;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;
  • labas sadarbības veidošanas un komunikācijas prasmes.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu;
  • atalgojumu bruto - no 710 EUR.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: administracija@neredzigobiblioteka.lv ar norādi “Vakance-bibliotekārs” vai iesniegt personīgi Juglas ielā 14, Rīgā, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas 2. stāvā direktora kabinetā vai Čiekuru ielā 5 dz. 13, Daugavpilī, līdz 2017. gada 21. augustam.

Papildu informācija pa tālr. 67531748 (Rīgā) vai 65439748 (Daugavpilī).

kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv