Jūrmalas Centrālā bibliotēka aicina darbā uz noteiktu laiku vecāko bibliotekāru

Prasības:

• augstākā izglītība sociālajās zinātnēs (izglītība bibliotēkzinātnē vai informācijas pārvaldībā tiks vērtēta kā priekšrocība) vai 3. līmeņa profesionālā kvalifikācija bibliotēku nozarē;

• valsts valodas zināšanas (augstākā pakāpe C līmenis);

• svešvalodu zināšanas (vēlamas angļu valodas zināšanas);

• labas komunikācijas un sadarbības prasmes;

• labas IT lietošanas prasmes (Word, Excel, Power Point);

• pozitīva attieksme, augsta atbildības sajūta, spēja strādāt komandā, izrādīt iniciatīvu;

 Vēlamā pieredze un prasmes:

• pieredze bibliotekārajā darbā;
• prasme strādāt ar biroja tehniku un informācijas tehnoloģijām;
• prasme strādāt ar BIS ALISE;
• spēja pieņemt lēmumus, patstāvīgi organizēt darbu;

 Galvenie pienākumi:

• bibliotēkas lietotāju apkalpošana, konsultēšana, dokumentu elektroniska  izsniegšana un saņemšana;

• bibliotēkas lietotāju konsultēšana un apmācība informācijas resursu izmantošanā (datubāzes);

  Piedāvājam:

• Darbu draudzīgā kolektīvā;

• Stabilu atalgojumu;

• Sociālās garantijas;

Pretendentam jāiesniedz šādi dokumenti:

• Motivācijas vēstule;
• Īss dzīves un darba gaitu apraksts (CV);

CV un motivācijas vēstuli iesniegt līdz 2018.gada 20. janvārim Jūrmalas Centrālās bibliotēkas direktorei elektroniski uz e-pasta adresi: sarmite.brence@jurmala.lv

Latvijas Neredzīgo bibliotēka aicina darbā uz nenoteiktu laiku Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāju

 Galvenie amata pienākumi:

 1. Plānot, organizēt un pārraudzīt nodaļas darbu.

 2. Koordinēt nodaļas darbinieku darbu, nodrošinot nepārtrauktu lietotāju bibliotekārās apkalpošanas procesu.

 3. Nodrošināt lietotāju bibliotekāro, bibliogrāfisko un informacionālo apkalpošanu:

      • Veikt bibliotēkas lietotāju apkalpošanu bibliotēkā un ar bibliotēkas transportu;

      • Sniegt informāciju un uzziņas, izmantojot bibliotēkas krājumu, elektroniskās datu bāzes u.c. elektroniskos resursus;

      • Strādāt ar lasītāju apkalpošanas elektronisko programmu;

      • Sniegt priekšā lasīšanas pakalpojumus.

 4. Organizēt darbu ar Lasītāju apkalpošanas nodaļas krājumu:

      • Veikt krājuma uzskaiti, uzturēt krājumu kārtībā;

      • Veikt iespieddarbu un audiovizuālo dokumentu atlasi un izslēgšanu no krājuma;

      • Nodrošināt krājuma vizuālo noformējumu;

     • Piedalīties bibliotēkas krājuma inventarizācijā.

5. Organizēt literatūru un bibliotēku popularizējošus pasākumus u.c. aktivitātes lasītājiem.

6. Organizēt audiožurnāla "Doma" sagatavošanu un ielasīšanu.

7. Sagatavot nodaļas darba atskaites.

8. Celt savu profesionālo zināšanu līmeni tālākizglītības pasākumos.

9. Piedalīties bibliotēkas pasākumu organizēšanā.

Prasības:

augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā, vidējā speciālā izglītība bibliotēku darba jomā vai augstākā akadēmiskā, augstākā profesionālā, vidējā speciālā, vidējā izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku darba jomā;

pieredze bibliotekārajā darbā vismaz 3 gadi;

svešvalodas zināšanas - angļu;

labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku;

labas sadarbības veidošanas un komunikācijas prasmes.

Piedāvājam:

Pilnas slodzes darbu;

Atalgojumu bruto - no 900 EUR

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: administracija@neredzigobiblioteka.lv ar norādi “Vakance-nodaļas vadītājs” vai iesniegt personīgi Strazdumuižas ielā 80, Rīgā, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas 3.stāvā 325. kabinetā līdz 2018.gada 22.janvārimPapildu informācija pa tālr. 67531748.

LETA - vienīgā pilna servisa informācijas aģentūra Baltijā, strauji attīstot savu darbību, paplašina savu komandu un aicina darbā:

Digitalizācijas operators (-e) uz projekta laiku

Pienākumi:

Informācijas apstrāde un ievade datu bāzē

Prasības:

Labas iemaņas darbā ar datoru un interneta pārlūkprogrammām;

Precizitāte un atbildības sajūta;

Darba laiks: Vienojoties

Piedāvājam:

Stabilu atalgojumu;

Iespēju turpināt darbu citos digitalizācijas projektos;

kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv