Latgales centrālā bibliotēkaaicina darbā bibliotēkas vadītāju darbam LCB filiālē Gaismas bibliotēkā Daugavpilī (uz noteiktu laiku)

Prasības:

- Augstākā vai profesionālā bibliotekārā izglītība vai augstākā izglītība (bakalaura grāds) humanitārās zinātnēs

- Valsts valodas prasme: augstākā līmeņa 1.pakāpe (C1)

- Svešvalodu prasmes: vismaz divas svešvalodas

Vēlamais darba uzsākšanas laiks: 20. marts

Darba devēja kontaktinformācija:

Tālr.: 65476341

E-pasts: anna.pakere@lcb.lv

CV sūtīt uz e-pastu jana.konopecka@lcb.lv

Sīkāka informācija par pieteikšanās kārtību un prasībām pretendentiem LCB mājaslapā

Tieto Latvia (Reģ. Nr. 40003193130) meklē kolēģi Bibliotēku informācijas sistēmas ALISE (BIS ALISE) klientu pārvaldnieku

Tieto Latvia ir viens no vadošajiem informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumiem Baltijā, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu. Latvijā uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitāti nodrošina vairāk kā 750 augsti kvalificēti un sertificēti speciālisti.

Pienākumi:

Komunikācija ar BIS ALISE klientiem

Līgumu un citu dokumentu pārvaldība

Klientu reģistra un līgumu datubāzes uzturēšana

Potenciālo klientu konsultēšana par BIS ALISE ieviešanu

Jaunu klientu piesaiste un finanšu kontrole

Informēšana par bibliotēku nozares aktualitātēm

BIS ALISE attīstības plānošana saskaņā ar bibliotēku darba aktualitātēm

Apmācību organizēšana klientiem

Mēs novērtēšim:

Maģistra grāds bibliotēkzinātnē un informācijā vai profesionālā maģistra grāds informācijā un bibliotēkzinībās

Bibliotēku darba pārzināšana

Izpratne par bibliotēku attīstību un novitātēm

Labas komunikācijas spējas

Atbildība un precizitāte

Vēlama pieredze darbā ar BIS ALISE vai citu bibliotēku informācijas sistēmu

Spēja strādāt komandā

Piedāvājam:

Darbu draudzīgā kolektīvā

Mūsdienīgu darba vidi

Veselības apdrošināšanu, papildus brīvdienas, bezmaksas tēju, kafiju un augļus birojā

Konkurētspējīgu atalgojumu līdz 2340 EUR bruto/mēnesī

Pieteikties: https://www.tieto.com/en/careers/open-positions/search-our-jobs/bibliotku-informcijas-sistmas-alise-bis-alise-klientu-prvaldnieks/

Neskaidrību gadījumā droši var sazināties ar marta.medne@tieto.com

kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv