Bibliotēku novadpētniecības konference ”Šodienas notikums – rītdienas vēsture”
19.09.2017 Ziņa  Nozares informācija

Š. g. 20. un 21. septembrī Madonas novada bibliotēkā (Madonā Skolas ielā 12) notiks bibliotēku novadpētniecības konference "Šodienas notikums – rītdienas vēsture".

Aicinā piedalīties Eiropas skolu bibliotēku aptaujā
13.09.2017 Ziņa  Nozares informācija

Eiropas izglītības ministriju tīkla European Schoolnet pārstāve Katerina Topalidou vēršas pie Starptautiskās bibliotēku asocialciju federācijas (IFLA) biedriem ar lūgumu piedalīties aptaujā, kas publicēta Eiropas skolu izglītības tiešsaistes platformā School Education Gateway.

Vakance Rēzeknes pilsētas Centrālajā bibliotēkā
13.09.2017 Ziņa  Nozares informācija

Rēzeknes pilsētas Centrālā bibliotēka aicina darbā (uz noteiktu laiku) vecāko bibliotekāru CB abonementā

Sākusies pieteikšanās dalībai starptautiskajai zinātniskajā konferencē "Kultūras Krustpunkti XI"
01.09.2017 Ziņa  Nozares informācija

2017. gada 1.–4. novembrī notiks vienpadsmitā kultūras un mākslu zinātnēm un aktualitātēm veltītā starptautiskā konference "Kultūras Krustpunkti", kas aptvers vairākus notikumus.

Sākas pieteikšanās Valsts kultūrkapitāla fonda šī gada trešajam kultūras projektu konkursam
29.08.2017 Ziņa  Nozares informācija

Šodien sākas pieteikšanās Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) šī gada trešajam kultūras projektu konkursam, kurā var pieteikt literatūras, mūzikas un dejas mākslas, teātra mākslas, filmu mākslas, vizuālās mākslas, kultūras mantojuma, tradicionālās kultūras, dizaina un arhitektūras, kā arī starpdisciplināru mākslas nozaru projektus.

Bibliotēka skolotājiem un skolu bibliotekāriem
29.08.2017 Ziņa  Nozares informācija

4. septembrī plkst. 11.00 Kaņiera ielā 15 apmeklētājiem durvis vērs Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) Vispārējās izglītības iestāžu bibliotēku metodiskā lasītava.

IFLA Pasaules bibliotēku karte - pārstāvniecības rīks visiem!
25.08.2017 Ziņa  Nozares informācija

Bibliotēku pārstāvniecības centienus globālā, reģionālā un valsts līmenī kavē fakts, ka IFLA un daudzu valstu profesionālās asociācijas nesaņem pamatinformāciju par bibliotēku stāvokli savā valstī. Uzticama globāla bibliotēku statistika ir mūsu visu kopīga vīzija.

Šis brīdis ir klāt! IFLA Globālās vīzijas tiešsaistes balsošana ir atvērta
23.08.2017 Ziņa  Nozares informācija

Vai vēlaties palīdzēt veidot bibliotēku nozares nākotni un būt iesaistītiem vispasaules prāta vētrā? Šis ir tas brīdis, kad jūs varat piedalīties IFLA Globālās vīzijas diskusijā, jo Pasaules bibliotēku un informācijas kongresā (World Library and Information Congress) Vroclavā, Polijā ir atklāta tiešsaistes balsošanas platforma.
kultūras karte Latvijas filmu bibliotēkas SĀC AR LATVIJU BIBLIOTĒKĀ Jaunā LNB Digitālā kolekcija www.periodika.lv