26. septembrī Ventspils bibliotēkās sākas Valodu dienai Eiropā veltītu pasākumu cikls. Pasākumu mērķauditorija ir bērni un jaunieši, kuriem tiek piedāvātas iespējas piedalīties radošā darbnīcā, noklausīties lekciju par Imanta Ziedoņa dzejas tulkojumiem un piedalīties multimediju diska "Imants Ziedonis" prezentācijā. Vecāko klašu skolēni tiksies ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā koordinatoru valodu jautājumos Ivaru Apini, bet 10. klašu audzēkņiem būs iespēja piedalīties viktorīnā.
Valodu dienai veltītās programmas ietvaros Galvenā bibliotēka un Bērnu bibliotēka aicina iepazīties ar foto izstādi "Eiropa ziedu valodā", bērnu grāmatu izstādi "Pasakas dažādās mēlēs", tematiskām izstādēm "Izteicieni, sakāmvārdi un parunas ikdienā" un "Latviešu valoda un "eirožargons"".

Valodu dienai veltītos pasākumus Ventspilī ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Eiropas Savienības informācijas aģentūras atbalstu organizē Eiropas Komisijas informācijas punkts Europe Direct Ventspils bibliotēkā un Ventspils Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja.
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Margarita Marcinkeviča
Ventspils bibliotēkas Galvenās bibliotēkas direktore
Projekta "Eiropas Komisijas informācijas punkts Europe Direct Ventspils bibliotēkā" vadītāja
Tālr.: 63623598