Ventspils, 23. sept., LETA. Ceturtdien, 25. septembrī, plkst. 16 Ventspils bibliotēkas Eiropas Komisijas informācijas punktā "Europe Direct" notiks diskusija "Vērtības - faktiskais un sadomātais", aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
Diskusiju vadīs filozofs Igors Šuvajevs, un tajā piedalīsies Latvijas Kultūras fonda valdes priekšsēdētājs Pēteris Bankovskis, Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultātes pasniedzēja profesore Maija Kūle un Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas valsts sekretāra vietniece Ilze Juhansone.
 
Sarunas laikā tiks gūts ieskats uz šodienas situāciju Latvijā, diskutējot par vērtībām Latvijas politikā, par ētikas kodeksu un Lisabonas līgumu.
 
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā izveidojusi diskusiju ciklu "Sarunas par Eiropas nākotni pie kafijas tases", kura mērķis ir mudināt paraudzīties uz mūsdienu sabiedrību un tās vērtībām un runāt par šodienas cilvēku izjūtām, pārdomām, sapņiem, bažām, cerībām un iespējām, kā arī piedāvāt iespēju publiski izteikt un aizstāvēt viedokli.
 
Diskusijas norisinās filozofa profesora Igora Šuvajeva vadībā, un tajās piedalās dažādu nozaru profesionāļi, paužot savu viedokli par sabiedrībā notiekošajiem procesiem.
 
 
Linda Vītola LETA
Copyright © LETA