Nacionālā būvkompāniju apvienība uzsāk pozitīvu praksi Latvijas būvniecībā – turpmāk ik mēnesi aptuveni 400 Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvlaukuma tuvējo māju iedzīvotāji līdz pat objekta pabeigšanai saņems informatīvu "Vēstuli bibliotēkas kaimiņiem". Vēstulē iedzīvotāji tiks informēti par darbiem, kas tuvākajā laikā plānoti būvlaukumā.
Vēstules izsūtītas ar nolūku, lai iedzīvotāji ne tikai pārzinātu būvlaukumā notiekošo, bet arī būtu informēti par iespējamām neērtībām savā ikdienas dzīvē. Pirmo vēstuli Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvlaukuma kaimiņi saņem jau šonedēļ. Tajā stāstīts par svarīgākajiem darbiem, kas plānoti septembrī – testa pāļu izbūvi, rievsienas iegremdēšanu un būvbedres izstrādi. Vēl iedzīvotāji informēti arī par to, ka būvdarbu veikšanas laikā viņi varētu dzirdēt nelielu troksni.
 
"Par Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvlaukumā notiekošo jau no būvdarbu uzsākšanas brīža ir jūtama interese no apkārtējo māju iedzīvotājiem, tāpēc arī izlēmām regulāri informēt mūsu kaimiņus par celtniecības gaitu. Ikmēneša vēstulē norādīsim ne tikai plānotos darbus, bet arī būvlaukuma biroja kontaktinformāciju, lai mūsu kaimiņi varētu zvanīt un noskaidrot sev interesējošos jautājumus," stāsta Nacionālās būvkompāniju apvienības vadītājs Māris Vidauskis.
 
Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvdarbus veic "Nacionālā būvkompāniju apvienība", kuru veido trīs lielākie Latvijas būvuzņēmēji – SIA "Re&Re", AS "RBSSKALS" un SIA "Skonto Būve". Saskaņā ar līgumu, ko valsts aģentūra "Jaunie "Trīs brāļi"" ar būvuzņēmējiem parakstīja 2008. gada 15. maijā, bibliotēkas būvniecība izmaksās 114,6 miljonus latu.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Daina Veško
Baltijas komunikāciju centrs
Tālr.: 7281360, mob. tālr.: 29132201