Izdevniecība "Pētergailis" jaunajam mācību gadam piedāvā:
  1. Valdas Bahas palīglīdzekli pirmsskolas vecuma bērniem "Es varu", kam ir saskarsmes grūtības,
  2. Dzintras Knofeldes, Laimas Pamiljanes un Vinetas Vaivades uzdevumu krājumu latviešu valodā vidusskolai "Teksts",
  3. Dace Mētras Čivželes mācību līdzekli "Uzdevumi matemātikas ieskaitēm pamatskolai", tajā apkopoti kontroldarbi un testi matemātikā 5. – 6. klasei, algebrā un ģeometrijā atsevišķi 7. – 9. klasei,
  4. Aijas Kalves, Ilzes Stikānes un Silvijas Tretjakovas Mācību līdzekļu komplekts "Literatūrai 6. klasei" – mācību grāmata, darba burtnīca un skolotāja grāmata.
Apgāds "Madris" izdevis:
  1. Janīnas Kursītes grāmatu "Sfumato. Nesfumato", kurā autore stāsta par pieredzi daudzajās folkloras ekspedīcijās, to papildina bagātīgs fortomateriāls ar komentāriem,
  2. Zviedru konditora Magnusa Jūhansona ieteikumi garšīgu saldo ēdienu pagatavošanā "Klasiskie deserti" un
  3. Pašiem mazākajiem populāras pasakas ar izkrāsojamām bildēm: "Klausi, ko māte saka", "Zem sēnītes", "Rācenis", un "Sniega māte".
Izdevniecība "Nordik" laidusi klajā Ainas Zemdegas Rakstu I sējumu. To ievada Pāvila Vasariņa priekšvārdi, iekļauti šādi darbi: "Toreiz Lubes dzirnavās", "Maruta", kā arī apceres, recenzijas un intervijas.
 
Izdevniecība "Tapals" iepriecina ar vēl vienu padomju laika anekdošu krājumu, ko sakārtojusi Maija Kudapa un Ivars Aļķis "Padomju anekdotes. Armēņu radio jautā... Ebreju anekdotes". Grāmata aktuāla, jo apliecina humora nozīmi grūtu laiku pārdzīvošanā.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas Grāmatizdevēju asociācija